Úvod > Obchodní zastoupení

Obchodní zastoupení

JIMI Tore

logo kružík

Firma Jimi Tore s.r.o. vznikla v roce 2006 za účelem výroby a prodeje sekčních vrat a to jak privátních tak i průmyslových. Jedná se o českou firmou tvořenou zkušenými pracovníky s dlouholetou praxí v oblasti výroby, montáže i prodeje vrat. Filozofií firmy je vyrobit kvalitní výrobek za rozumnou cenu a s tím spojený spokojený konečný zákazník. Této filozofii podřizujeme veškeré své konání. Oblast působení se postupně rozšiřuje, již nyní můžete značku "Jimi Tore" najít nejen v České republice, ale i na Slovensku, Rakousku a Německu.  

FAAC

logo faac.cz

Firma FAAC představuje v oblasti pohonů na otvírání venkovních brán a venkovních závor špičku ve svém oboru. Historicky dobrou volbou se ukazuje od roku vzniku značky 1965, technologie hydraulická. V každé řadě pohonů se nachází produkt, který je postaven čistě na hydraulické bázi, a tudíž i dokonalém provozu. Důkazem toho je instalace našich produktů na množství dálničních mýtných brán  v Evropě. V současné době má společnost v 70-ti zemích světa své zastoupení. 


HÖRMANN

logo faac.cz

Na trhu stavebních prvků patří dnes vrata, dveře, zárubně a pohony ke jménu Hörmann, neboť v tomto oboru je skupina Hörmann vedoucím výrobcem v Evropě. Bylo toho dosaženo neustálým růstem rodinného podniku trvajícím několik desetiletí, ve znamení inovací, záruky kvality a blízkosti k zákazníkovi. Skupina Hörmann je dnes vedena ve třetí a čtvrté generaci vnukem a pravnuky zakladatele firmy Augusta Hörmanna. Osobně ručícími společníky jsou Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann a Christoph Hörmann. 

ISOTRA

logo marantec

Výrobní program tvoří interiérové a exteriérové žaluzie, látkové rolety, solární žaluzie, plisse, japonské stěny, předokenní venkovní rolety,  sítě proti hmyzu, markýzy a screenové rolety. Důležitou součástí je výroba komponentů, profilovacích tratí, střižných nástrojů a celých technologických celků pro výrobu žaluzií. Společnost ISOTRA se zajímá o problematiku technologií clon slunečního záření a její dopad na energetickou úspornost. Technologie, vypracované postupy, vývoj a výzkum v této oblasti ji řadí mezi přední výrobce stínicí techniky a je vnímána jako jeden z technologických lídrů nejen v České republice, ale i ve světě.

MARANTEC

logo marantec

Dle nezávislých odborníků, patří výrobce garážových pohonů Marantec mezi největšího evropského producenta. Stěžejním prodejním artiklem jsou pohony garážové Comfort, které byli rozděleny do  třech skupin dle různé síly. Absolutně bezpečný chod zabezpečuje systém referenčního bodu, kdy pohon ví v jakém směru se právě nachází. Bezpečnost zajišťuje patentovaná vypínací automatika, která reaguje na sebemenší překážky, ruší li chod vrat. Proto je Marantec správnou volbou.