FAAC 390

FAAC 390 pro privátní křídlové brány a vrata délka samotného křídla 1,8 m (3 m s elektrickým zámkem) pro dvojitá skládací vrata s maximální šířkou jednoho křídla 1,5 m

Rychlá a jednoduchá instalace, bez úpravy stávajícího stavu brány. Použití elektromotoru se samosvornou převodovkou a pákovým mechanismem dělá automatický systém 390 ideální pro lehké aplikace.

Ideální volba pro široké sloupy
FAAC 390 elektromechanický pohon je velmi praktický a ekonomický k realizování automatizace bran se širokými sloupy. Pohon lze standardně využít pro otevírání bran dovnitř i ven. Vhodné též pro skládací vrata. Samosvorný převod pohonu pro křídla do 1,8 m (není třeba elektro-zámku).

Elektronické bezpečí
Protinárazová ochrana (ochrana proti přivření) je zajištěna elektrickým zařízením instalovaným v řídící jednotce, který přímo hlídá točivý moment motoru. Při výpadku elektrického proudu umožní manuální ovládání brány uvolňovací šestihranný klíč.

Méně údržby, více spolehlivosti
Elektromechanické zařízení FAAC 390 nepotřebuje téměř žádnou údržbu. Spolehlivost je zajištěna za všech atmosférických podmínek při venkovní teplotě -20 °C do 55 °C.