FAAC 400

FAAC 400 pro lehké komerční a průmyslové křídlové brány s délkou jednoho křídla do 7 m

Široký výběr modelů
FAAC 400 nabízí výběr ze sedmi různých pohonů s nebo bez hydraulického zámku, navržené pro automatizaci křídlových bran do 7 metrů na křidlo. Všechny modely jsou snadno instalovatelné a vhodné pro velmi těžké průmyslové brány s vysokou četnosti provozu.

Bezpečí zevnitř i zvenku
Výjimečné hydraulické zařízení zajišťuje maximální ochranu proti přivření představovanou dvěma vysoce sensitivními By-pass ventily. Při výpadku elektrického proudu je možné uvolnit bránu pomocí manuálního ovládání s uvolňovacím klíčem. Síla hydraulického zámku dává systému výjimečnou odolnost proti nechtěnému pohybu křídla (CBAC).

FAAC zkušenost je záruka
Elektro-hydraulická jednotka je zabudována do monobloku hliníkového krytu. Celý hydraulický systém je ponořen v hydraulickém oleji, který ho zároveň chladí. Vyžaduje velmi malou údržbu a má jen velmi malou spotřebu elektrické energie.

Spolehlivost a nízká hlučnost
Precizní zpracování a používání hydraulického oleje jako hnacího media, jsou tajemstvím extrémně tichého chodu. Spolehlivost je zaručena za atmosférických podmínek a extrémních teplot v rozsahu -40 do 55 °C.