FAAC 720

Elektromechanický pohon pro posuvné brány s maximální hmotností do 400 kg

Elektromechanický pohon FAAC C720 s rychlostí posunu 18 m / min. pro posuvné brány s maximální hmotností do 400 kg určený pro privátní použití s novou redukcí (patent FAAC), vysokou mechanickou účinností (větší než 80 %), elektronickou řídící jednotkou s enkodérem a reversem při detekci překážky a magnetickým koncovým spínačem. Stisknutím tlačítka VIDEO spustíte přehrávání instalace tohoto pohonu.

Balení C720 (24 V) obsahuje elektromechanický pohon s řídící jednotkou E 720, pastorek, uvolňovací klíč a základovou desku.

Převodovka je složená z ekcentrické hřídele, kulového ložiska, dvou rotorů a z nízkorychlostního převodu. Jak ekcentrická hřídel rotuje, tak rotují i rotory kolem vnitřního obvodu nízkorychlostního převodu. Vyplívající akce je podobná jako kola kroužící kolem vnitřku prstence.

Jaké jsou výhody?
Vysoká mechanická výkonnost: > 80 % (výkonnost tradiční převodovky je přitom kolem 40-50 %), robustnost a spolehlivost vzhledem k zatížení je rozloženo na více kontaktních míst rotory jsou 180° mimo fázy, to dělá převodovku perfektní symetrickou a vyváženou. Celá převodovka je obsažena v nízkorychlostním převodu, který je přímo spojen s hřebenem brány

Mechanická výkonnost
Cyklopřevodovka má dvakrát tak větší výkonnost než tradiční převodovka. Je také dosaženo rozložení síly. Vyšší tlačná síla a rychlost (až do 4 cm/s) může být dosažena s nižší spotřebou elektrické energie. Nízká spotřeba se rovná nízké tepelné ztrátě a lepším provozním podmínkám mechanických dílů jako jsou motor, převodovka, atd.
Hlavní vlastnosti nové FAAC Cyklo převodovky
Redukce 1/49 vyžaduje poloviční sílu s ohledem na jiné produkty na trhu. DELRIN 100ST (Super tuhý) pastorek a velmi vysokou mechanickou odolností, odolností proti atmosférickým silám (UV, vlhkost, atd.) a teplotním změnám. Používáno více než 40 let v automobilovém a chemickém průmyslu.

Hlavní charakteristiky řídící jednotky E720
Jednoduché nastavení přes LCD display. Velká a jednoduchá možnost nastavení parametrů. Integrovaný “virtuální” elektronický enkondér pro zvýšení bezpečnosti. Kompatibilní se všemi ovladači a přijímači (DS, SLH, LC/RC) pomocí OMNIDEC technologie. Na řídící jednotku mohou být připojení tradiční i BUS fotobuňky.