Úvod > Sortiment > Garážová vrata > Integrované dveře ve vratech

Integrované dveře ve vratech

Integrované dveře ve vratech

Popis

Vrata s integrovanýma dveřma jsou vyrobena z tepelně izolovaných sekcí. Vrata mají všechny povrchové úpravy a motivy panelů jako standardní sekční vrata. Povrchová úprava vrat má vzor struktury dřeva (woodgrain).

Integrované dveře lze umístnit ve vratovém křídle minimálně 300 mm od ostění v libovolném místě vrat. Rozměry šířky a výšky dvířek jsou dány motivem vrat a možností rozvržení samotných sekcí. Zákazník si sám určí případné rozměry a umístění dvířek. Spodní práh bývá zpravidla 25mm - tzv. NÍZKÝ VSTUP.

Olemování dvířek a samotnou kliku (koule)  se štítkem vždycky lakujeme do úpravy křídla, aby se dveře ztratili v ploše. Bezpečnost je zabezpečena elektromagnetickým kontaktem nebo zavíračem Brano. Není výjimkou při požadavku i zabudování poštovní schránky nebo čísla popisného. Vše je zákazníkovi dodáno v úpravě vrat.

K nadstandardnímu vybavení garážových vrat patří široká nabídka prosklení, odvětrání a dalších doplňků, které splní i nejnáročnější požadavky zákazníka a zohlední specifika každé zakázky.Ukázky realizací

Na všechna garážová vrata používáme pohony