Úvod > Novinky > GSM Klíč Vám dovolí...

GSM Klíč Vám dovolí otevírat vrata nebo bránu pomocí mobilního telefonu.

Co je to GSM Klíč?

GSM Klíč slouží k ovládání elektrických pohonů bran, závor a vrat mobilním telefonem. Otevírání a zavírání je ZDARMA a je uskutečněno tzv. prozvoněním (zavoláním a zavěšením hovoru) telefonního čísla SIM karty umístěné v zařízení. Autorizace oprávněného uživatele probíhá pomocí seznamu telefonních čísel uložených na SIM kartě v GSM Klíči.RODINNÝ DŮM S GARÁŽÍ
Pro účely ovládání jedné garáže u rodinného domu je vhodný GSM Klíč HOME se zapojením jednoho výstupu. Pro snadné ovládání doporučujeme nastavit zařízení v provozním módu Průběžné vyhodnocování a nastavit spínací reakce po prvním zazvonění a zavěšení po druhém zazvonění. Při této konfiguraci se začne vjezd otevírat přibližně za 5* sekund od stisku klávesy. Doporučujeme zadat číslo GSM Klíče do telefonu jako zkrácenou volbu stiskem jedné klávesy. Přidání a odebrání uživatele oprávněného otevírat vjezd, se provádí zasláním SMS zprávy.

RODINNÝ DŮM S GARÁŽÍ A BRANOU
Pro účely ovládání dvou vjezdů, například vstupní brány a garáže u rodinného domu, je vhodný GSM Klíč HOME se zapojením dvou výstupů. Zařízení doporučujeme instalovat v garáži nebo jiné části domu, nejlépe v elektrorozvodné skříni, ze které jsou napájeny elektrické pohony. Při ovládání dvou vjezdů jedním GSM Klíčem se Provozní mód nastavuje v závislosti na zvyklostech používání jednotlivých vjezdů uživatelem a podle jeho potřeb.
V případě, že bude uživatel vždy otevírat oba vjezdy najednou, příp. pouze jeden vjezd zapojený na výstupu č. 1 (vstupní brána), doporučujeme nastavit zařízení do provozního módu Průběžné vyhodnocování. Při tomto nastavení se začne vjezd č. 1 otevírat přibližně za 5* sekund a pokud nebude přerušeno vyzvánění pak vjezd č. 2 přibližně za 9* sekund. Poté bude volání automaticky odmítnuto a ukončeno.
Pokud bude uživatel častěji otevírat jednotlivé vjezdy nezávisle na sobě, pak doporučujeme nastavit zařízení do provozního módu Zpětné vyhodnocení. Při tomto nastavení si uživatel podle počtu zazvonění vybere, zda má být otevřen vjezd č.1 nebo vjezd č.2.

PARKOVÁNÍ V HOTELU, V PENZIONU, V BYTOVÝCH KOMPLEXECH
Pro účely ovládání vjezdů v hotelech a penziónech je vhodný GSM Klíč PROFI. Hosté při příjezdu pouze sdělí číslo mobilního telefonu, který budou při otevírání vjezdu používat. Po jejich odjezdu se číslo odebere z telefonního seznamu na SIM kartě GSM Klíče. Při použití GSM Klíče se vylučuje riziko ztráty nebo poškození zapůjčovaných dálkových ovládání. Verze PROFI umožňuje administraci mobilním telefonem a speciálním softwarem GSM Klíč ADMIN. Software umožňuje snadno a přehledně administrovat několik zařízení najednou a udržet si dokonalý přehled o nastavení a uživatelích jednotlivých vjezdů.

VJEZD DO AREÁLU FIRMY

Pro účely ovládání firemních vjezdů v hotelech a penziónech je vhodný GSM Klíč PROFI. Velmi snadno a rychle můžete i na dálku umožnit vjezd svým obchodním partnerům ať už půjde o jednorázovou návštěvu nebo pravidelná jednání. Při použití software GSM Klíč ADMIN si udržíte dokonalý přehled o nastavení a uživatelích jednotlivých vjezdů.

GSM Klíč k lze použít pro kdekoliv potřebujete spínat a ovládat na dálku elektrické zařízení.