Automatické dveřeAutomatické dveře jsou jasná volba pro všechny, kteří potřebují vkusné dveře do míst, kudy bude denně procházet nemalé množství osob. Je to jasný způsob, jak ušetřit na unicích tepla a jak zabránit vnikání hluku a prachu z ulice.

A na co se při výběru zaměřit?

Odborná montáž. Důležitější, než si myslíte

Krásné automatické dveře jsou skvělé, ale pamatujte, že je třeba si i pohlídat, aby byly správně namontované. Takový neodborně nainstalovaný pohon dveří může nadělat plno neplechy. Proto je důležité spoléhat se jen na fungující firmy, které mají řádně proškolené zaměstnance a dlouholetou zkušenost.

Frekvence otevření

Budou vaše nové dveře čelit většímu provozu nebo skrze ně tolik lidí neprojde? Budete také potřebovat, aby uměly více provozních režimů (otevírání s redukovanou šířkou, otevírání pouze v jednom směru, atp.). Suma sumárum. Stačí si jednoduše promyslet, jak přesně dveře využijete. Ušetří vám to později práci.

Reprezentativní prvek budovy jak má být

A teď to nejlepší. Vybrat si, jak budou dveře vypadat. Budete chtít nějakou povrchovou úpravu konstrukce? A co barva skel nebo jejich tloušťka. Můžete mít sklo jednoduché nebo izolační, aby vám neunikalo teplo z budovy. Plánujete dveře umístit jako zaměstnanecký vchod? A budete chtít i dálkové ovládání nebo přístup na čtečky?

Výhody

  • chrání před hlukem a prachem z ulice
  • splňují bezbariérový průchod
  • minimalizace tepelných ztrát díky automatickému zavírání

Zaujaly vás naše služby?


Cenová nabídka ZDARMA
Máte zájem o vrata, bránu či závoru? Pošlete nám Váš požadavek a my Vám zpracujeme návrh včetně kalkulace a technického řešení.


G-mont, s.r.o.
Kateřinská 4459 / 2a
695 01 Hodonín

tel.:

e-mail: