Rychloběžná rolovací vrataVlastnosti průmyslových rolovacích vrat

Rychloběžná rolovací vrata HÖRMANN pro použití do interiéru i exteriéru jsou variantou vrat bez vyrovnávacích torzních pružin. Pomocí nástrčného elektromotoru je vratové křídlo navíjeno na ocelovou hřídel, umístěnou nad stavebním otvorem v nadpraží. Vratové křídlo tvoří 1, 2, 3 mm silný plast s tkaninovou vložkou a zesilovací hliníkové příčné profily. Transparentní (průhledová) sekce je umístěna standardně ve výšce 1200mm - 1750mm od podlahy. Vratové křídlo je u podlahy ukončeno hliníkovým profilem s gumovým těsněním, kde je integrovaná bezpečnostní kontaktní lišta (OPTOSENZOR). Tento hliníkový profil se pohybuje v obou směrech ve vertikálních samonosných pozinkovaných vodicích drahách, opatřených kartáčovým těsněním.

Vrata SoftEdge se systémem Anti-Crash
Zvýšená bezpečnost a prakticky žádné opravy.
Díky vertikálnímu vysoce flexibilnímu podlahovému profilu jsou zranění osob při havárii prakticky vyloučena.

Inovační technika SoftEdge vylučuje poškození a tím způsobené odstavení vratového zařízení. Nákladné opravy, běžné u tuhých konstrukcí, nevznikají. Technika SoftEdge zajišťuje bezporuchový průběh provozu a výroby.

Ke stažení

Technické výkresy

Technické listy Hörmann

Technický list

Katalog Hörmann

Katalog rychloběžných vrat

Průmyslová vrataZaujaly vás naše služby?


Cenová nabídka ZDARMA
Máte zájem o vrata, bránu či závoru? Pošlete nám Váš požadavek a my Vám zpracujeme návrh včetně kalkulace a technického řešení.


G-mont, s.r.o.
Kateřinská 4459/ 2a
695 01 Hodonín

tel.:

e-mail: