Záruka a ServisDoživotní záruka pro všechna sekční garážová vrata na nejvíce namáhané komponenty (panty, vozíky, kolečka, lanka a kompletní těsnění vrat), za předpokladu provádění každoročního údržbového servisu, včetně vylepení servisního terčíku s datem další návštěvy. Zejména se jedná o případnou výměnu těchto drobných částí a nastavení vrat i po záruce ZDARMA. Provedení ročního údržbového servisu je ve dvouleté záruce zdarma a po záruční době je hrazen dle ceníku G-mont. Záruka 5 let na motorovou jednotku pohonů a kontroly motorů (FAAC, Marantec). Záruka na montážní práce a ostatní části vrat a jiné typy výrobků 24 měsíců.

Naším zájmem je, aby zákazník na svou žádost dostal maximum služeb zdarma a odměnou nám byla jeho spokojenost. Jednoznačně ale doporučujeme drobnou údržbu zařízení v pravidelných intervalech daných výrobcem.
Naše motto: Příležitostí je mnoho - spokojenost u jednoho
Komplexní servis garážových vrat a servis posuvných brán
  1. poskytujeme služby spojené s bezproblémovým užíváním našich výrobků
  2. garantujeme spolehlivý provoz našich zařízení po dobu jejich životnosti
  3. nabízíme pružný pozáruční servis na různé typy výrobků
  4. poskytujeme rychlý záruční servis
  5. provádíme preventivní prohlídky, ve spojení s pozáručním servisem
Rovněž nabízíme komplexní servisní služby na garážová vrata, průmyslová vrata, automatické dveře, vyrovnávací můstky, vratová těsnění, rolovací mříže, žaluzie, rolety, markýzy různých typů.
Zaujaly vás naše služby?


Cenová nabídka ZDARMA
Máte zájem o vrata, bránu či závoru? Pošlete nám Váš požadavek a my Vám zpracujeme návrh včetně kalkulace a technického řešení.


G-mont, s.r.o.
Kateřinská 4459 / 2a
695 01 Hodonín

tel.:

e-mail: