Protipožární vrataPopis
Požární posuvné uzávěry ocelové jsou vyráběny na zakázku dle rozměrových požadavků zákazníka. Zkoušeny jsou dle evropských standardů (ČSN EN) a lze je dodat v různých variantách.

Svým jednoduchým konstrukčním řešením zabírají na straně montáže jen minimum prostoru. Vodorovné lamely vzájemně propojené zámkovým spojem jsou vyrobeny z galvanicky zinkovaných plechových profilů vysoké kvality.

Kvalitní ložisková ocelová kolečka zajišťují snadný a bezúdržbový chod křídla požárního uzávěru. Ostění i nadpraží je lemováno izolačním obložením se zpěňujícím produktem. Posuvný mechanismus je vertikálně i horizontálně seřiditelný.

Rozdělujeme je dle typu na:
  • Posuvná požární vrata SGS - jednokřídlý, dvoukřídlý, teleskopický
  • Rolovací požární vrata RGS - neizolovaný a izolovaný
  • Sekční požární vrata OGS - s možností integrovaných dveří
  • Výsuvná požární vrata GGS - se svislým kladením nebo horizontálním kladením sekcí

Požární odolnost dle požadavku od EW 30 až 180, EI 30 až 120, DP1 C-3.
Povrchová úprava v základním pozinku, za příplatek lze lakovat do RAL.

Jako dodavatel požárních uzávěrů si Vás dovolujeme upozornit, že požární uzávěry podléhají dle vyhlášky MV 246/2001 Sb. o požární prevenci ročním revizím. Vzhledem k tomu, že se jedná o požárně bezpečnostní zařízení, roční revize požárních uzávěrů mohou být prováděny osobou výrobcem zaškolenou.

OstatníZaujaly vás naše služby?


Cenová nabídka ZDARMA
Máte zájem o vrata, bránu či závoru? Pošlete nám Váš požadavek a my Vám zpracujeme návrh včetně kalkulace a technického řešení.


G-mont, s.r.o.
Kateřinská 4459 / 2a
695 01 Hodonín

tel.:

e-mail: