Integrované dveřePopis

Vrata s integrovanýma dveřma jsou vyrobena z tepelně izolovaných sekcí. Vrata mají všechny povrchové úpravy a motivy panelů jako standardní sekční vrata. Povrchová úprava vrat má vzor struktury dřeva (woodgrain).

Integrované dveře lze umístnit ve vratovém křídle minimálně 300 mm od ostění v libovolném místě vrat. Rozměry šířky a výšky dvířek jsou dány motivem vrat a možností rozvržení samotných sekcí. Zákazník si sám určí případné rozměry a umístění dvířek. Spodní práh bývá zpravidla 25mm - tzv. NÍZKÝ VSTUP.

Olemování dvířek a samotnou kliku (koule) se štítkem vždycky lakujeme do úpravy křídla, aby se dveře ztratili v ploše. Bezpečnost je zabezpečena elektromagnetickým kontaktem nebo zavíračem Brano. Není výjimkou při požadavku i zabudování poštovní schránky nebo čísla popisného. Vše je zákazníkovi dodáno v úpravě vrat.

K nadstandardnímu vybavení garážových vrat patří široká nabídka prosklení, odvětrání a dalších doplňků, které splní i nejnáročnější požadavky zákazníka a zohlední specifika každé zakázky.

Příslušenství

Prosklení

Odvětrávání

Otvírání

Ke stažení

Vzorník barev

Bílá

Zlatý dub

Mahagon

Ořech

Ral dle barvy

Jiné fólie

Vzorník prolisů

Kazetový

Vodorovný

Středová drážka

Hladký panel


Garážová vrataZaujaly vás naše služby?


Cenová nabídka ZDARMA
Máte zájem o vrata, bránu či závoru? Pošlete nám Váš požadavek a my Vám zpracujeme návrh včetně kalkulace a technického řešení.


G-mont, s.r.o.
Kateřinská 4459 / 2a
695 01 Hodonín

tel.:

e-mail: