Somfy Automatizace domácnostiProdukty venkovního stínění z naší nabídky lze doplnit o ovládací elementy značky Somfy, která je světovou jedničkou v motorizaci a automatizaci jednotlivých prvků domácnosti. Somfy ve svém sortimentu nabízí řadu řešení pro chytrou domácnost – všechna zařízení můžete ovládat jednotlivými ovladači nebo díky aplikaci ve svém chytrém telefonu.  Ovládejte a centralizujte všechna zařízení se systémem TaHoma®, popř. automatizujte a ovládejte jen to, co je třeba, pomocí systému Connexoon. Neomezujte se pouze na ovládání vnitřního a venkovního stínění – propracovaný koncept společnosti Somfy nabízí ideální řešení pro ovládání všech zařízení dohromady – od stínících prvků, přes dveře i vrata, zabezpečovací mechanismy, topení, světla.
Zajištujeme instalaci i servis výrobku Somfy


O systému Tahoma®

Systém TaHoma® ovládá na dálku připojené části domácnosti, dokáže simulovat i přítomnost v domě.  Umožňuje propojit žaluzie, rolety, markýzy, bránu, vrata, topení i světla do jednoho celku a mít tak celou domácnost vždy pod kontrolou pomocí aplikace ve Vašem chytrém telefonu. Systém dokáže spustit podle přednastavených scénářů kroky, které budou zvenčí připadat nezvaným hostům jako pohyb v domě - např. rozsvítí v daných časových úsecích světla nebo se zavře či otevře stínění atd. Veškeré tyto kroky lze v případě potřeby vypnout na dálku.
Design TaHomy padne všem stylům interiéru.
Foto Somfy - Systém TaHoma®
S TaHomou ovládáte celou domácnost odkudkoli. Stačí aplikace ve vašem smartphonu
Foto Somfy - aplikace pro systém TaHoma®

Možnosti rozšíření domácí automatizaceSomfy One
Kamera s Full HD rozlišením vestavěnou sirénou 90+ dB a snímačem pohybu

Venkovní a interiérové kamery
Domácnost pod kontrolou odkudkoliv, zvenčí i uvnitř

Somfy Keeper
Chytrý zámek, jde to i bez klíčů - odemkněte si byt nebo dům telefonem, čipem nebo kartou

Termostat
Chytrý termostat, který se přizpůsobí vašim potřebám a pomůže snížit výdaje


Zajímá vás víc? Ptejte se

Máte zájem o řešení pro vaši chytrou domácnost? Chcete se blíže zeptat, jak to vlastně funguje? Neváhejte a kontaktujte nás.

Venkovní stíněníZaujaly vás naše služby?


Cenová nabídka ZDARMA
Máte zájem o vrata, bránu či závoru? Pošlete nám Váš požadavek a my Vám zpracujeme návrh včetně kalkulace a technického řešení.


G-mont, s.r.o.
Kateřinská 4459 / 2a
695 01 Hodonín

tel.:

e-mail: