Úvod > Sortiment > Brány a ploty > Pohony Marantec

Pohony Marantec

Pohony Marantec

Popis

Elektrické pohony značky MARANTEC prošli za léta vývoje značky mnoha změnami a poslední řada produktů je na špici jak  technologické tak estetické. Jednoznačným měřítkem kvality těchto produktů je jejich prodejnost. Zejména v České Republice prodává tuto značku velká většina velkých výrobců vrat. Důvodem tohoto kroku je bezporuchový provoz a jednoduché rozšíření o externí doplňky.

Od poloviny Roku 2008 budou postupně na trh přicházet nové designy pohonů Comfort. První vlaštovkou je Comfort 250.2 speed - RYCHLO POHON


Typy pohonů

Comfort 260 Elektrický pohon Marantec, typ 260 pro malá a lehká vrata, nejprodávanější model u výklopných a sekčních vrat.
Comfort 270 Elektrický pohon Marantec, typ 270 pro středně velká vrata a aplikace s polovičním otevřením vrat např. u stranových vrat.
DINAMIC 1 - průmyslový pohon Průmyslový pohon nástrčný na 380 V včetně kompletní elektroniky bez nutnosti rozšiřovacích karet. V Základním setu bezpečnostní kontaktní lišta SKS.
Fotobuňky Special 613 Bezpečnostní čidla pro automatické zavření pohonů.
Kličkový kontakt Command 311 Venkovní klíček slouží pro otevření pohonu přes FAB klíček
Vnitřní tlačítko Command 131 Vnitřní impulsní tlačítko bezdrátové
Klávesnice Command 231 - plastová Venovní ovládací klávesnice s uchytem na zeď - plastová
Klávesnice Command 201 - ocelová Venovní ovládací klávesnice s uchytem na zeď - ocelová
Bezdrátový dálkový ovládač Digital 323 - zapalovač Napájení ovládače z baterie vozidla.
Dálkový ovládač Digital 306 - ovládá až 10 zařízení Jednoduší možnost pro obsluhu více aplikací - nemusíte vozit mnoho ovládačů, stačí pouze jeden.